@miszczu90: Powinieneś trochę lepiej zainteresować się produktami marek własnych. Często producent daje ten sam skład co w produktach sprzedawanych pod własną marką i jedynie pakuje w opakowania dla Lidla/Kauflanda/Biedronki.
Zauważyłem też, że coraz częściej produkty marek własnych (przynajmniej jeśli chodzi o jedzenie) zdecydowanie biją na głowę bardziej rozpoznawalne marki w kategorii stosunek ceny do jakości.
Dobrze to widać w składzie nabiału.
Pilosy z Lidla są dużo tańsze od Danone a mają znacznie lepszy skład.